Translate

sobota, 26 kwietnia 2014

Uśmiechnij się

Hej !
Patrze a tu aż 8322 wyświetleń , jeszcze raz spojrzałam , ale nie myliła się . Byłam tak zszokowana , że aż spadłam z krzesła , hah . Dla  mnie to ogromny sukces . No po prostu , nie będę tu nic mówić tylko wam podziękuje , że jesteście . Nie spodziewałam , że mój 1 blog 123 obserwatorów i aż tyle wyświetleń . Nie spodziewałam się tego . Dziękuje z całego serca to wszytko dzięki wam .
Mój dzień miną interesująco , ale tak jakby serce "bolało" mnie . Uśmiechnęłam się bo wiem , że czeka mnie lepszy dzień a bycie na kogoś obrażonym nie ma sensu . Ludzi przecie jest wiele . Przecie uśmiech to podstawa , nie wolno zawsze myśleć pesymistycznie , z każdej sytuacji może być coś dobrego np. staniemy się lepsi w jakiejś dziedzinie . Marzenia ? One istnieją tylko same się nie spełnią , trzeba po nie sięgnąć upadając . Co to znaczy ? Upadki się zdarzają . Inni umierają a inni rodzą . Nic nie zrobisz , takie życie . A może kiedy dostaniemy kopa w tyłek od losu to staniemy się silniejsi ? Widzicie , w każdej sytuacji jest coś dobrego . Niestety przypadają takie chwile gdzie tak trudno wydusić uśmiech . Bo widzicie szczęście to tylko chwila i trzeba się z tego cieszyć . Co byście zrobili gdyby istniała nicość ? Wiedzielibyście jak żyć , na kogo uważać ? Raczej nie . Istnieje wiele "przepisów " na szczęście a my musimy odnaleźć je sami , " wyprodukować" . Trzeba być koniecznie na wszystko przygotowanym . Nawet najwięksi przyjaciele po których wskoczyłabyś w ogień okażą oszustami . Przez to tak dużo ludzi nie ma przyjaciół , ale to nie oznacza  , żeby z ludźmi przestać przyjaźnić . Świat skrywa wiele skarbów , ale tylko nielicznym udało je spotkać . Uśmiech zawsze i wszędzie , nie obchodzi mnie jak jest ciężko , lepiej jak dostaniemy mocnego kopa czasem niż w ogóle . Dlaczego ? Ludzie poszukują idealności , dobroci , bez miejsca dla Boga . Jak inaczej nauczymy żyć ? Błędy każdy je popełnia . A im trudniej je naprawić tym lepiej . Im trudniejsza drogę wybierzemy przypuszczam , że możesz być silny . To już w twoich rękach .
http://www.demotywery.pl/uploads/2010_10/21/3518_868_image.jpgDO ZOBACZENIA 
Alicja 
PS . HMMM ŁATWO POWIEDZIEĆ , A TRUDNO ZROBIĆ ;)
CO OZNACZA DLA WAS SŁOWO SZCZĘŚCICIE ?

7 komentarzy:

 1. Uśmiechnij się :)

  http://maadeleinefashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję kochana :) z czasem będzie jeszcze lepiej - więcej obserwatorów i wyświetleń :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Koniecznie zastosuję to drugie ;) Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzeba się uśmiechać, to nasza wizytówka! ;) Mądre demoty ;)

  Wiolka-blog KLIK

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak zawsze świetnie napisane :) Zgadzam się, nie można wiecznie myśleć pesymistycznie chociaż to nie zawsze jest łatwe. Gratuluję obserwatorów i wyświetleń :D
  pusta-szklanka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. ja sie za często uśmiecham

  http://Fidanzataa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo mądrze i ciekawie piszesz, a jesteś taka młoda,
  myślę, że w przyszłości daleko zajdziesz i tego Ci życzę, tylko bądź sobą :)
  pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń

* NIE PRZYJMUJE OBSERWACJI ZA OBSERWACJE :)
* Nie toleruję spamu i obraźliwych komentarzy
* Każdy spam i obraźliwy komentarz będzie usuwany
* Pozostaw po sobie komentarz jeżeli jesteś na moim blogu
* Odwdzięczam się za każdy komentarz :)