Translate

niedziela, 6 kwietnia 2014

Upadek

Hej !
Dziś chciałabym napisać o upadku . Każdy takie coś przeżył . Nie ważne jakiego jest wieku . Każdy ma swój upadek , ponieważ każdy człowiek jest inny . To właśnie czyni nas wyjątkowym . Powiem szczerze , żeby po każdym upadku wstać i iść dalej . Trzeba tylko uważać by nie potłuc tak jak szklanka zrzucona z ostatniego piętra . Bądź zawsze szczęśliwy każdego dnia , zawsze wstawaj idąc ku górze . Morze śmiesznie to wszystko co pisze na tym blogu od gimnazjalistki . Wiem co oznacza słowo "miłość" , ale nie do chłopaka i dziewczyny co większości tylko to słowo się kojarzy , lecz jesteśmy również otaczani tym uczuciem przez rodzinę , bliskich . Dziś będąc na mszy w kościele coś sobie uświadomiłam . Ksiądz rekolekcjonista mówił o miłości . To czego nie zapomnę to zdanie " To Bóg jest miłością . " Taka prawda. Miłość zawsze ciągnie nas na górę gdy upadniemy . Nie wolno mówić , że przegraliśmy życie . Bądźmy jak dzieci , zawsze szczęśliwe . Trudne , ale lepiej być jak one niż "tulić do nieszczęścia i rozpaczy " . Wiecie co jest upadkiem ? Jak człowiek zaczyna brać narkotyki aż wciąga się w to  . Najgorsze co może być . To nie prawda , że sami tego chcieli i myśleć "nie dotyczy  to mnie " . Przyszłość zawsze może się jeszcze zmienić .  Żyjemy teraźniejszością i tylko ta chwila należy do nas . To nie prawda , że życie to nieszczęście , rachunki , jest niesprawiedliwe . Drodzy czytelnicy mego bloga uważajcie byście nie upadli i nie wkroczyli na złą drogę .
 

 

 

 

 

 

 
 DO ZOBACZENIA 
ALICJA :)

12 komentarzy:

 1. Super podbudowujący post, naprawdę lubię czytać twojego bloga. Nie wiem jak to opisać, ale to jak taka ''zimna szklanka wody'' :)

  ''Obserwuje'' (dodałam cię do kręgów jako obserwowani) i mam nadzieję, że jeśli spodoba Ci się mój blog zrobisz to samo :)

  http://blog-natt-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Najpierw trzeba sobie zdać sprawę z tego, ze upadłeś. To też jest trudne, Lubiny przerabiać nasz upadek w cos dobrego i wmawiać sobie, że nas to nie dotyczy.
  Najgorzej, jak upada, spada i znika częsc naszego świata. I niemożliwe jest uratowanie jej lub podniesienie. Musimy dalej funkcjonować bez tej części, w przerażajacej ciemności zimowego poranka

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne demoty. Ogólnie uważam, że każdy upadek kształtuje charakter i czegoś nas uczy. Znam jeszcze fajny cytat:
  ''Upadłem. Nikt mi nie pomógł. Wstałem silniejszy''. Uwielbiam go, od razu mi się przypomniał gdy czytałam to co piszesz (:

  endrie-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie lubie w ten sposob upadac hehe A tak na serio to najwazniejsze zeby sie podniesc
  http://teenluxy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny post :) Najważniejsze żeby się podnieść ;) Super obrazki i teksty, szczególnie ostatni ;D
  Pozdrawiam ^ ^
  pusta-szklanka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. ja nie lubię takich upadków.

  OdpowiedzUsuń
 7. egh.. upadek.. jak ja dobrze znam ten temat..

  http://faa-fly.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Bo siedzisz tak sobie w fotelu albo tak jak ja na podłodze i myślisz: a może już upadłam i nie zauważyłam? Może powinnam zacząć się podnosić? Niestety, skrzydła mi wcale nie wyrosły ani nie stałam się taka piękną facetką, więc naprawdę trudno poznać!
  Wszystko jest lepsze od stania w miejscu. Czy pędzisz w górę czy w dół, grunt że się ruszasz, wciąż do czegoś dążysz. Jak się wkopiesz w grunt to będziesz miał zajęcie z odkopywaniem. Jak polecisz w górę to będziesz mieć robotę z wyjmowaniem głowy z chmury. W upadku widzę rozwijanie się nowych horyzontów, jak to mówi moja polonistka ,,łapiesz nowe konteksty". Widzisz świat z ciut innej perspektywy. Chciałoby się zobaczyć jak najwięcej, o j chciałoby się!
  Żeby tylko był jeszcze gratisem bilet powrotny...

  OdpowiedzUsuń
 9. Będę tu zaglądał częściej! ; )

  OdpowiedzUsuń
 10. Po upadku trzeba umieć się podnieść (:

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo ciekawy post, oby tak dalej!

  Może zajrzysz do mnie? Dopiero zaczynam, jeśli Ci się spodoba proszę o zaobserwowanie :) http://check-to-check.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

* NIE PRZYJMUJE OBSERWACJI ZA OBSERWACJE :)
* Nie toleruję spamu i obraźliwych komentarzy
* Każdy spam i obraźliwy komentarz będzie usuwany
* Pozostaw po sobie komentarz jeżeli jesteś na moim blogu
* Odwdzięczam się za każdy komentarz :)