Translate

sobota, 7 czerwca 2014

Przerwa

Cześć :)
Postanawiam zrobić przerwę od bloga . Nie wiem kiedy wrócę .Nie to , że się poddałam . Tak po prostu . Muszę przemyśleć czy prowadzenie go a sens . A co do konkursu . Jeżeli zgłosi się więcej niż 1 osoba to po moim powrocie ogłoszę wyniki , ale nie jest to wszystko pewne .
Musicie pamiętać jedno . Na pewno wrócę ze zmianą zewnętrzną bloga . A ile to potrwa ? Nie wiem , ale nie dłużej niż miesiąc . Czyli gdzieś tak w lipcu , albo po zakończeniu roku szkolnego jeszcze tu zajrzę .
Pewnie niektórzy zadają sobie pytanie "Czemu nie usunie bloga? " . Ponieważ tak bardzo na was mi zależy . Po tym jak osiągnęłam 10 017  wyświetleń ma to wszystko pójść na marne ? O nie ja się tak łatwo nie poddam , tylko potrzebuje czasu  jak każdy człowiek :)
DO ZOBACZENIA 
Alicja

7 komentarzy:

 1. Czekam aż wrócisz <3
  http://milenaabloog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanawiałam sie czemu taka przerwa w postach ;/ Wracaj dziewczyno. Jest ens pisania tego dalej! Miałam jedne z najlepszych notek

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam to też wiele razy porzucałam blogowanie jednak teraz gdy mój blog Kobieta renesansu pobił na głowę wszystkie moje dotychczasowe nędzne próby blogowania ciężko jest mi go tak porzucić, a tym bardziej usunąć. Na razie wróciłam do blogowania i postaram się dbać o bloga i moich kochanych czytelników.
  http://byc-jak-czlowiek-renesansu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Wracaj szybkoo <3

  http://wielkademolka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

* NIE PRZYJMUJE OBSERWACJI ZA OBSERWACJE :)
* Nie toleruję spamu i obraźliwych komentarzy
* Każdy spam i obraźliwy komentarz będzie usuwany
* Pozostaw po sobie komentarz jeżeli jesteś na moim blogu
* Odwdzięczam się za każdy komentarz :)