Translate

sobota, 15 marca 2014

Zainteresowania

Hej ! 
Bycie chora ma i też swoje dobre strony np. mogę poczytać " trochę " . Nie wiem jak u was , ale u mnie w mieście ogromnie wiało . Gram również na gitarze . Staram się spędzać przy niej każda wolną chwilę jaką mam . Mimo iż nie zawsze mam wenę nie sprzedam jej . To by było tak , że sprzedałabym swoje życie . To przy niej czuję się sobą i wylewam emocje śpiewając mimo braku tego talentu . Kocham muzykę . Może to śmiesznie zabrzmi , ale uważam , że każdy ma głos muzyczny . Trzeba tylko uwierzyć i rozpocząć tzw . naukę śpiewu , ale talentu nie da się wyuczyć na pamięć . Uwierz a zobaczysz bo wiara czyni cuda . Ludzie są jak książki , lecz nieliczni poznają naszą  treść . Jak znaleźć pasje ?Ćwiczyć najbardziej to co nas pasjonuje . Powiem szczerze , że nie mam prawdziwej pasji . Zawsze do czegoś tracę chęci .Smutna prawda . Mam kilka celów w życiu , ale czy uda mi je spełnić ? Warto spróbować . Nie tak łatwo się poddaje . Jestem dość upartą osobą , ale przez głupie odzywki łatwo mnie zranić . Staram się być silna , spokojna i opanowana , ale nie zawsze mi to udaje . Rozpoczęłam podróż gdzie odkrywam własną wartość słowo "ja" prosto do mojego serca .

DO ZOBACZENIA 
PS. Przypominam o konkursie . Możecie się jeszcze zgłaszać gdyż jutro o 20:00 wyniki KONKURSU

9 komentarzy:

 1. super post, bardzo ciekawy! Wspaniałe zdjecia, takie.....takie motywujące.

  Mój blog (klik)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z wiekiem zaczynam twierdzić że do śpiewania, szczególnie rocka, wystarczy mieć dość śmiałosci by wyjść na scenę i się powygłupiać ;) Śmiałosć, tego mi zawsze brakowało aby ładnie śpiewać. No i niski głos, ale to żaden problem, zawsze można zmienić melodię. Większy problem, gdy lubisz te trudne do wykonania piosenki dzisiejszych gwiazd pop. Nie umiałąbym zaśpiewać żadnej z tych "wyciąganych" piosenek z radia, obojętnie, ile bym ćwiczyła.
  E tam, po co śpiewać jak można grać na gitarze elektrycznej... W końcu solówki to też rodzaj śpiewu, nawet "rozmowy", jak mówi mój nauczyciel.
  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie umiem zaśpiewać żadnej z tych "wyciągających " piosenek z radia a nawet ich nie lubię . Bardziej gustuję w gitarach elektrycznych , rocku i wszelkie rodzaje metalu . W skrócie lubię muzykę ciężką :)

   Usuń
 3. Pasja daje kopa do działania! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejna osoba na blogu chora. Co się dzieje? To chyba ta pogoda.

  Skomentujesz, a może zaobserwujesz jak ci się spodoba u mnie?

  http://lekcjamody.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Super post i cuuuuudowny wygląd bloga Zapraszam do mnie w wolnej chwili.Dopiero zaczynam  http://oliwiaoliwiaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. motywujące zdjęcia ! świetny post

  http://marttfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

* NIE PRZYJMUJE OBSERWACJI ZA OBSERWACJE :)
* Nie toleruję spamu i obraźliwych komentarzy
* Każdy spam i obraźliwy komentarz będzie usuwany
* Pozostaw po sobie komentarz jeżeli jesteś na moim blogu
* Odwdzięczam się za każdy komentarz :)